تبلیغات
تفریحی ایران - حرکت غیر اخلاقی مدونا در ابوظبی!
 
 
تاریخ :  جمعه 19 خرداد 1391
نویسنده :  میلاد
www.tafrihi-iran.mihanblog.com
 

مدونا خواننده پاپ موسیقی امریکا برای اولین بار درتاریخ کشور امارات وارد این کشور شده است و در شهر ابوظبی در استادیوم یاس به اجرای زنده پرداخت. این خواننده زن آمریکایی در نخستین اجرای خود در جزیره یاس در سواحل “ابوظبی” تصاویری بسیار بزرگ از صلیب را به نمایش گذاشت و شرکت کنندگان اماراتی را در این کنسرت “فرزندان فاحشه” خواند.

 

www.tafrihi-iran.mihanblog.com

 

به گفته رسانه ها حدود ۲۵ هزار نفر از این اجرای زنده دیدن کردند. مدونا حدود ۲ ساعت دیرتر از موعد مقرر روی صحنه آمد که این مسئله باعث ناراحتی طرفدارانش شد ، همچنین وی تلاش کرد در طول برنامه های خود به صورت افراطی در برابر مخاطبانش از نماد صلیب، کلمات توهین آمیز و رکیک و حتی جنسی استفاده کند.
این کنسرت با حضور بازیگرانی با لباس راهبان مسیحی به رنگ قرمز آغاز شد که همزمان پشت سرآنها صلیبی بسیار بزرگ به نمایش درآمد.
برگزاری کنسرت این خواننده آمریکایی در امارات پس از سفر وی به اراضی اشغالی درحالی صورت می گیرد که در این کشور به ظاهر اسلامی و مدعی آزادی، افراد در صورت هرگونه اعتراض به وضعیت اقتصادی و سیاسی و اجتماعی با مجازاتهایی مانند زندانهای طولانی و بدون محاکمه، و سلب تابعیت مواجه می شوند.
امارات دومین توقفگاه مدونا در آغاز تور جهانی وی است و قرار است او در کشورهای مختلفی (۸۰ کشور ) به اجرای برنامه بپردازد .
:: مرتبط با: مطالب جالب و خواندنی ,
تفریحی-سرگرمی-دانلود-علمی
  :: مدیر وب سایت : میلاد
نظر شما در مورد این وب؟

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

Page Ranking Tool